Lato z DFDS i polską piłką nożną

W DFDS świętujemy lato z polska piłką nożna wspierając Szymona Skalskiego, dwukrotnego mistrza światq we “freestyle football” oraz młodych piłkarzy z IBB Polonia Londyn FC.


Szymon Skalski był gościem na pokładzie jednego z naszych promów, gdzie mogliśmy podziwiać jego umiejętności. Zobaczcie sami, co potrafi

Mamy również świadomość tego, jak ważny jest sport w łączeniu społeczności, oraz podtrzymaniu więzi z Polską, dlatego z dumą sponsorujemy IBB Polonia Londyn FC – młodzieżowy klub piłkarski ze stolicy Wielkiej Brytanii.

– Cieszymy się, że DFDS dołączył do naszych sponsorów, aby wesprzeć rozwój projektu. Grupa naszych piłkarzy rośnie. Młodzi ludzie chcą trenować z najlepszymi trenerami oraz być częścią dziedzictwa klubu, którego tradycje sięgają lat 70-ych XX wieku. Mamy nadzieję, że to początek współpracy pomiędzy IBB Polonia a DFDS – powiedział Grzegorz Niski, szef IBB Polonia FC.

Wspieraj z nami młodych polskich piłkarzy, podróżuj z DFDS na trasie z Dunkierki i Calais do Dover, w cenie już €49 lub z Dover do Dunkierki i Calais już £35 za przeprawę w jedną stronę.

http://www.dfds.pl